Planuojate kurti, kuriate ar norite pakeisti interneto svetainę, aplikaciją ar visą sistemą?

Atsipalaiduokite, pasidarykite pertrauką ir susisiekite su mumis.

Mes kasdien kuriame įvairaus sudėtingumo interneto projektus. Interneto svetaines, el. parduotuves, vidines įmonių sistemas, taikomąsias aplikacijas. Bendradarbiaukime.

Paslaugos

Mes siūlome Jums programavimo, interneto svetainių kūrimo, administravimo, interneto dizaino paslaugas. Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti tai, ko jums reikia ir atlikti tai profesionaliai. Mes paprastus darbus atliekami greitai, o sudėtingus – profesionaliai. Jūs visada žinosite, kad mokate už darbą, o ne už pasakojimus apie darbą.

 

Interneto svetainės

 

Mes kuriame įvairaus sudėtingo ir paskirties interneto svetaines. Tai gali būti Jūsų asmeninis blogas, verslo, paslaugų puslapis, naujienų portalas. Kuriamos svetainės diegiamos kartu su turinio valdymo sistema. Svetainė gali būti sukurta su unikaliu, mūsų siūlomu ar Jūsų turimu dizainu. Atliekame svetainių ir aplikacijų dizaino programavimo darbus. Kuriame interneto svetaines pagal Jūsų turimus dizaino maketus ar nurodytus pavyzdžius. 

interneto puslapiai / dizaino sprendimai / turinio valdymo sistemos

E-parduotuvių kūrimas

 

Mes kuriame e-parduotuvių sprendimus pritaikytus tiek smulkiems, tiek dideliems pardavimų srautams. Tai gali būti tiek e-parduotuvė, kuri papildytų Jūsų interneto svetainę, tiek pardavimams skirtas portalas. Diegdami ir pagal kliento poreikius pritaikydami pardavimų internete sistemas užtikriname, kad e-parduotuvės naudotojams ji bus patogi, informatyvi, o jos savininkams – lanksti ir patogi administruoti.

e-parduotuvės / kūrimas / administravimas

Programavimo paslaugos

 

Atliekame įvairaus sudėtingumo interneto sprendimų kūrimo, programavimo darbus. Programuojame vidines įmonės sistemas, sprendimus, skirtus prekių apskaitai, bendravimui su klientais, skaičiavimams ar tiesiog kasdieniam, rūtininiam darbui automatizuoti. 

interneto sprendimai / vidinės sistemos / veiklos automatizavimas

Administravimas

 

Prižiūrime įvairaus tipo interneto svetaines, užtikrindami jų sklandžią veiklą. Administruojame platų spektrą turinio valdymo sistemų, vykdome jų naujinimą, įskiepių valdymą, duomenų migravimą ir atsarginių kopijų darymą. Teikiame interneto svetainių prieglobos paslaugas.

interneto puslapiai / e-parduotuvės / turinio valdymo sistemos

                         

 

Iš Photoshop į funkcionalų interneto projektą

Web_form atlieka interneto svetainių programavimo darbus pagal Photoshop ar kita grafikos kūrimo programa parengtą dizainą. Photoshop grafinį projektą paverčiame pilnai funkcionuojančia svetaine, kuriai galime pritaikyti turinio valdymo sistemą ar e-komercijos sprendimą. Taip pat web_form specialistai gali pasiūlyti interneto svetainių dizaino kūrimo paslaugas nuo idėjos iki pilnos realizacijos Jūsų pasirinktoje formoje.

Darbų kaina priklauso nuo grafinio projekto sudėtingumo ir pilnumo. Susisiekite ir aptarsime detaliau Jūsų naują interneto projektą.

Programavimas

Web_form specialistai atlieka įvairaus sudėtingumo interneto programavimo, interneto sistemų integracijų, duomenų bazių kūrimo ir kitus IT darbus. Jeigu neradote pasirinkimo iš mūsų siūlomų standartinių paslaugų, mes visuomet galime prisiderinti prie Jūsų projekto ir pasiūlyti programavimo paslaugas. Susisiekite.

Orientacinis programavimo darbų įkainis – 15 Eur/val.

 

Klauskite

Neradote Jums tinkamo plano, turite nestandartinių, individualių reikalavimų? Susiekite, mes visuomet pasirengę Jums suteikti nemokamą konsultaciją.

arba +370 648 78057

Klientai

mes visuomet siekiame būti atviri su klientais ir paprastus sprendimus pristatyti paprastai, o sudėtingus – aiškiai. Jeigu turimoje svetainėje Jums reikia tik atlikti smulkius pakeitimus – mes juos ir atliksime, nesiūlydami visko, kas tik įmanoma. Jeigu Jums reikia kompleksinio sprendimo internete – mes pasistengsime, kad jis būtų gražus, patogus ir lengvai administruojamas.