2019-01-10

Interneto puslapių dizaino idėjos #2 – užrašai

Užrašų dominavimas ir šriftų įvairovė - nauja stiliaus tendencijas kuriant interneto svetainių dizainą. Pateikiame 10 įdomių realizacijos sprendimų.

Tobulėjant technologijoms interneto dizaino srityje šriftų panaudojimo galimybės smarkiai išsiplėtė. Dar visai neseniai visos interneto svetainės savo užrašų šriftu buvo itin panašios, o ir patys šriftai mažai kuo skyrėsi nuo bainių Word programoje. Tačiau šiuo metu svetainių kūrėjai turi itin plačias galimybės panaudoti įvairiausius šriftus ir tipografijos sritis interneto dizaine išgyvena ryškų pagyvėjimą.

Kiekvienai metais skelbiamos interneto dizaino tendencijos kaip niekada ryškiai akcentuoja užrašų įvairovės panaudojimo svarbą kuriant išskirtinį stilių. Todėl nusprendėme su Jumis pasidalinti 10 atrinktų darbų, kuriose šriftai užrašams panaudojimui ne vien kaip priemonė tekstui pateikti, bet kaip ryškus dizaino elementas. Šrifto tipas, dydis, stilius gali būti Jūsų svetainės akcentas, prekės ženklas ar Jūsų įmonės dizaino koncepcijos dalis. Pasirinkimo laisvę gerai atspindi Google fonts svetainėje pateikiami šriftų pavyzdžiai, kuriuos pakankamai lengvai galite integruoti į kiekvieną WordPress svetainę. Žinoma yra vienas bet. Tai lietuvių kalba. Lietuvių kalboje mes turime tokių raidžių kaip ą, ę, ė ir pan., kurios tikrai ne visuose šriftuose yra integruotos. Tad rinkdamiesi šriftą nepamirškite pasitikrinti, ar jame tikrai galėsite parašyti – ačiū.

10 pavyzdžių Jūsų naujos interneto svetainės dizaino įkvėpimams.

 

 

 

Patiko šios interneto svetainių idėjos? Mes nuolat ieškome įdomių, įkvepiančių pavyzdžių, todėl sekite mūsų naujienas ir pirmieji sužinokite, ką naujo mes dar atrasime.

O jeigu norite, kad ir Jūsų svetainė atrodytų panašiai, kaip šiuose pavyzdžiuose – kreipkitės ir mes sukursime Jums naują, įdomaus dizaino ir šriftų interneto svetainę.


Daugiau panašių naujienų

WordPress puslapio šablono kūrimas (I dalis)

Sužinokite, kaip pačiam nesudėtingai susikurti WordPress svetainės puslapio šabloną, kurį galėsite panaudoti išskirtiniam turiniui pateikit.

Peržiūrėkite

WordPress – šrifto dydžių reikšmių pridėjimas

Sužinokite kaip nedidelio kodo pagalba galite keisti savo WordPress tekstinio redaktoriaus šrifto dydžių pasirinkimą

Peržiūrėkite

Interneto puslapių dizaino idėjos #1 – minimalizmas

10 dizaino idėjų Jūsų naujai minimalistinio ir šviesaus dizaino interneto svetainei. Nauja, modernu ir įdomu.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite