Tobulėjant technologijoms interneto dizaino srityje šriftų panaudojimo galimybės smarkiai išsiplėtė. Dar visai neseniai visos interneto svetainės savo užrašų šriftu buvo itin panašios, o ir patys šriftai mažai kuo skyrėsi nuo bainių Word programoje. Tačiau šiuo metu svetainių kūrėjai turi itin plačias galimybės panaudoti įvairiausius šriftus ir tipografijos sritis interneto dizaine išgyvena ryškų pagyvėjimą.
Kiekvienai metais skelbiamos interneto dizaino tendencijos kaip niekada ryškiai akcentuoja užrašų įvairovės panaudojimo svarbą kuriant išskirtinį stilių. Todėl nusprendėme su Jumis pasidalinti 10 atrinktų darbų, kuriose šriftai užrašams panaudojimui ne vien kaip priemonė tekstui pateikti, bet kaip ryškus dizaino elementas. Šrifto tipas, dydis, stilius gali būti Jūsų svetainės akcentas, prekės ženklas ar Jūsų įmonės dizaino koncepcijos dalis. Pasirinkimo laisvę gerai atspindi Google fonts svetainėje pateikiami šriftų pavyzdžiai, kuriuos pakankamai lengvai galite integruoti į kiekvieną WordPress svetainę. Žinoma yra vienas bet. Tai lietuvių kalba. Lietuvių kalboje mes turime tokių raidžių kaip ą, ę, ė ir pan., kurios tikrai ne visuose šriftuose yra integruotos. Tad rinkdamiesi šriftą nepamirškite pasitikrinti, ar jame tikrai galėsite parašyti – ačiū.
10 pavyzdžių Jūsų naujos interneto svetainės dizaino įkvėpimams.
Patiko šios interneto svetainių idėjos? Mes nuolat ieškome įdomių, įkvepiančių pavyzdžių, todėl sekite mūsų naujienas ir pirmieji sužinokite, ką naujo mes dar atrasime.
O jeigu norite, kad ir Jūsų svetainė atrodytų panašiai, kaip šiuose pavyzdžiuose – kreipkitės ir mes sukursime Jums naują, įdomaus dizaino ir šriftų interneto svetainę.