/

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Stilius, patogumas ir pritaikomumas

Konferencijų organizavimas yra didelis iššūkis ir norint suorganizuoti didelę konferenciją, reikia nusiteikti, kad bus didelių iššūkių. Lietuvos kartografų draugija vienos iš didžiausių Lietuvoje geografinių informacinių sistemų, kartografijos ir distancinių tyrimų konferencijų organizavimui pradėjo ruoštis iš anksti ir apgalvotai. Pagrindinis tikslas Webform komandai – sukurti svetainę ne tik kaip konferencijos reklaminio identiteto dalį, bet ir kaip konferencijos organizavimo platformą. 

Webform komanda kurdama CartoCon svetainę rėmėsi iškeltu tikslu ir siekė, kad svetainės stilius atspindėtų modernią konferencijos dvasią, technologijas, o joje įdiegti sprendimai užtikrintų galimybes registruoti renginio dalyvius ir pranešėjus, siųsti organizatoriams skirtingo tipo pranešimus, formuoti programos tinklelį. Tai puikus pavyzdys, kaip integruojant skirtingas konferencijos organizavimo ir viešinimo veiklas į vieną internetinį sprendimą pritaikytą konkrečiai organizacijai, galima ne tik sutaupyti lėšų, kurios atsirastų kuriant ar nuomojantis panašius išskaidytus sprendimus, bet ir turėti platformą, kuri užtikrintų, jog organizuojant naują konferenciją, papildomų kaštų interneto sprendimams nebereikės skirti.

Susisiekite jeigu ir Jūsų organizuojamiems seminarams, konferencijoms ar renginiams reikalingi veiklų organizavimo sprendimai internete.

 

CartoCon - work progress

Dizainas

Geros konferencijos svetainė, kaip ir gero produkto ar paslaugų teikėjo, turi būti išskirtinė, patraukti lankytojo žvilgsnį, akcentuoti informaciją, kuri lankytoją paverstų konferencijos lankytoju. Kuriant CartoCon svetainės dizainą daug dėmesio buvo skirta informacijos pateikimo struktūrai ir vizualiniams elementams. Informacijos struktūra pabrėžiama naudojant vertikalius struktūrinių elementų pavadinimus. Tokia vizualiai netikėta priemonė atkreipia dėmesį, tačiau jo per daug neišblaško. Panaudotos ryškaus kolorito spalvos tekstiniuose elementuose, kuriuose perduodama esminė renginio informacija. Siekiant paryškinti konferencijos tematiką į svetainėje įtraukti grafiniai bei interaktyvūs žemėlapių elementai. 

Rezultatas – išskirtinis, ryškus, tačiau aiškios struktūros, patogus naudoti svetainės dizainas. To nebūtume pasiekę, jeigu Lietuvos kartografų draugijos specialistai nebūtų turėję vizijos, kokią žinią svetainės lankytojams jie nori perduoti. Siekiama, kad svetainės lankytojai galėtų paprasčiau suprasti konferencijos tematiką, jos kompleksiškumą ir pagrindinius mokslinius, technologinius aspektus. 

Žinoma, svetainę pritaikėme mobiliems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, ypatingą dėmesį skirdami patogumui perskaityti svarbiausią renginio informaciją. Dėl šios priežasties mobiliuose įrenginiuose dalis tik vizualinę, dekoratyvinę paskirtį turinčių elementų yra nerodomi, šriftai adaptuojami priklausomai nuo įrenginio ekrano dydžio, optimizuojama grafinių elementų kokybė greitesniam jų pavaizdavimui naudojant mobilųjį internetą.

 

CartoCon website for conference

 

Į CartoCon svetainę Webform komanda integravo konferencijos konfigūravimo (datos, aprašymo, vietų skaičiaus ir kt.), bilietų, dalyvių ir pranešėjų registracijos, valdymo sprendimą. Šis sprendimas suteikia galimybę svetainės administratoriui vienoje vietoje valdyti tiek konferencijos aprašymą, programą, tiek jos dalyvius, bilietus, jų tipus, likučius ir kainas, matyti laisvas ir užimtas vietas. Taip pat šis sprendimas suteikia galimybę automatizuoti laiškų siuntimą panaudojant skirtingus jų šablonus. 

Peržiūrėti svetainę

 

CartoCon renginio organizavimas      CartoCon dalyvių registracija

 

Rezultatas

CartoCon svetainė tapo neatsiejama konferencijos dalimi. Jos dizainas tapo konferencijos identiteto dalimi, funkcionalumas – konferencijos organizavimo ašimi. Būtent taip, kaip ir norėjo užsakovai. Domenas, svetainė, jos priegloba, el. pašto dėžutės, puslapio lankytojų analitika – tuo taip pat pasirūpino Webform.

Parašykite mums jeigu planuojate organizuoti konferenciją ir Jūs taip pat norite savo organizacinę naštą sumažinti naudojant patogius svetainės ir konferencijos organizavimo interneto sprendimus.


Daugiau atliktų darbų

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Baldų galerija

Šiuolaikiškas dizainas, interneto parduotuvė, SEO ir Adwords - sprendimai sėkmingam verslo augimui.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite