2018-02-20

Interneto puslapių dizaino idėjos #1 – minimalizmas

10 dizaino idėjų Jūsų naujai minimalistinio ir šviesaus dizaino interneto svetainei. Nauja, modernu ir įdomu.

Bendraudami su klientais daug laiko skiriame diskusijoms, kaip turėtų atrodyti būsima interneto svetainė. Kaip ją padaryti paprastą, tačiau kartu patrauklia ir funkcionalia. Kurdami naujas interneto svetaines idėjų ieškome aplankydami šimtus žymiausių, kūrybingiausių šiuolaikinių interneto svetainių dizainerių darbų. Norime pasidalinti su Jumis tuo, ką radome įdomaus.

Pirmoji web dizaino idėjų sesija yra skirta minimalistiniam interneto svetainių dizainui. Atrinkome 5 darbus, kurie mums pasirodė įdomus savo paprastumu, grakštumu, o kartu informatyvumu. Gal tai bus puiki idėją Jūsų kitai interneto svetainei?

 

 

Patiko šios interneto svetainių idėjos? Sekite mūsų naujienas ir sužinokite daugiau apie interneto svetainių dizainą, interneto puslapių kūrimą, turinio valdymo sistemų administravimą.

Jeigu norite, kad ir Jūsų svetainė atrodytų panašiai, kaip šiuose pavyzdžiuose – kreipkitės ir mes sukursime Jums naują, minimalistinio dizaino, lengvai valdomą interneto svetainę.


Daugiau panašių naujienų

Interneto puslapių dizaino idėjos #2 – užrašai

Užrašų dominavimas ir šriftų įvairovė - nauja stiliaus tendencijas kuriant interneto svetainių dizainą. Pateikiame 10 įdomių realizacijos sprendimų.

Peržiūrėkite

WordPress puslapio šablono kūrimas (I dalis)

Sužinokite, kaip pačiam nesudėtingai susikurti WordPress svetainės puslapio šabloną, kurį galėsite panaudoti išskirtiniam turiniui pateikit.

Peržiūrėkite

WordPress – šrifto dydžių reikšmių pridėjimas

Sužinokite kaip nedidelio kodo pagalba galite keisti savo WordPress tekstinio redaktoriaus šrifto dydžių pasirinkimą

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite