/

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Interneto puslapis – įmonės reklaminis veidas

Kuriant naują įmonę, ypač tokioje dinamiškoje sferoje kaip logistika, dažnai ne svetainė ir jos dizainas būna galvoje. Tačiau reikia pripažinti, kad dažnai būtent įmonės svetainė tampa pirmojo įspūdžio formavimo priemone. O padarius gerą, solidų pirmąjį įspūdį visuomet lengviau užmegzti dialogą su potencialiais klientais. 

Lynn group komanda nusprendė, kad reprezentacinė svetainė yra neatsiejama įmonės starto dalis. Ji turi būti aiški, vizualiai išsiskirianti, formuojanti solidžios ir patikimos įmonės veidą.

Laikas kaip ir visuomet buvo didelis iššūkis, nes startuoti reikėjo per kelias dienas. To ir galima tikėtis iš veržlaus logistikos įmonės kolektyvo – reikia, dabar, nelaukiame. Tačiau šį kartą Webform komanda atliko ne tik web dizaino, programavimo darbus, tačiau taip pat kūrė įmonės prisistatymo koncepciją.

Parašykite, jeigu Jums įmonės starte reikalingas greitas, tačiau išskirtinis internetinės svetainės sprendimas.

 

Dizainas

Lynn group specialistai pageidavo, kad svetainė būtų kuo aiškesnės struktūros, tiek turinio, tiek dizaino prasme. Buvo nutarta kurti vieno puslapio, landing page tipo svetainę. Toks dizaino sprendimas nors ir yra patogus programavimo prasme, tačiau koncentruotai pateikti turinį viename puslapyje, jo nepadarant neįmanomai ilgu, yra sudėtinga. Todėl prieš kuriant puslapį buvo detaliai aptarti turinio pateikimo sprendimai, suderinti akcentai, kurie turi būti vizualiai išsiskiriantys. Džiugu, kad rezultatu liko patenkinti ne tik įmonės darbuotojai, bet ir įmonės klientai.

 

Lynn group

 

Svetainei kurti panaudotas mūsų mėgiamas Bootstrap puslapių kūrimo karkasas (angl. framework), kuris suteikė galimybę sukurtą svetainę lengvai pritaikyti peržiūrai mobiliuose įrenginiuose. Puslapio vizualiniu akcentu tapo video, vaizduojantis logistikos uostą. Šis sprendimas suteikė puslapiui dinamiškumo, kuris yra neatsiejama logistikos įmonių devizo dalis.

 

 

Peržiūrėti svetainę

 

Sprendimo kaštai

Lynn group startui buvo reikalingas kompleksinis sprendimas neapsiribojantis vien svetaine. Domenas, svetainė, jos priegloba, el. pašto dėžutės, puslapio lankytojų analitika – visu tuo pasirūpino Webform komanda. Lynn group pasirinko mūsų siūlomą Pradedančiojo interneto svetainių kūrimo paslaugų paketą.

Reikia greito sprendimo Jūsų startuojančiam verslui? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Baldų galerija

Šiuolaikiškas dizainas, interneto parduotuvė, SEO ir Adwords - sprendimai sėkmingam verslo augimui.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite