OpenGis /

opengis.lt

Konferencijos interneto svetainė - efektyviam renginio administravimui bei viešinimui. Lengvai surasti, paprastai užsiregistruoti.

Idėja

opengis.lt turėjo aiškų tikslą – “Mums reikia interneto svetainės, kuri vizualiai atspindėtų organizuojamos konferencijos temą. Mums reikalinga svetainė informacijai apie pranešėjus, programą, paskirtį pateikti, o taip pat registruoti dalyvius”. Webform specialistai per itin trumpą laiką sukūrė interneto svetainę specializuotai konferencijai apie atvirus duomenis ir sprendimus taikant atviras GIS Lietuvoje. 

“Svetainė sukurta greitai, informacija pateikta aiškiai, o vizualinis sprendimas nustebino savo paprastumu ir kartu puikiu konferencijos temos atskleidimu bei dizainu” – sako Andrius, OpenGIS konferencijos organizatorius. 

Mes pritaikome sprendimus pagal kliento poreikius, o ne klientus verčiame taikytis prie sprendimo. Susipažinkite, kaip mes pritaikėme savo sprendimus OpenGIS poreikiams.

 

Promotion - coding

Sprendimas

OpenGIS konferencijai reikėjo svetainės ne tik turiniui pateikti, bet ir dalyvių registracijai vykdyti, naujienlaiškiams užsakyti, užsiregistravusiems vartotojams valdyti. Webform sukūrė interneto svetainės koncepciją, ją realizavo bei suprogramavo reikiamus papildomus modulius, leidžiančius maksimaliai pritaikyti sprendimą konferencijos organizavimo poreikiams. Pasiūlytas įdomus, interaktyvus ir su konferencijos tematika glaudžiais susijęs žemėlapių sprendimas iškart patiko ir OpenGIS konferencijos organizatoriams.

Interneto svetainės bei el. pašto paskyrų priegloba rūpinasi Webform. Papildomai Webform administruoja naujienlaiškių siuntimo kampanijas, rūpinasi turinio optimizavimu paieškos tarnyboms.

 

Sample - opengis.lt

 

Dizainas

Pagrindiniai dizaino aspektai kuriant OpenGIS konferencijos svetainės dizainą buvo: žemėlapiai ir pritaikymas mobiliems įrenginiams. Puslapio antraštė – interaktyvus, išskirtinio dizaino žemėlapis. Puslapio ikonoms taip pat naudojami stilizuoti internetinių žemėlapių ženklai.

Puslapio dizainas iškart kurtas taip, kad tiktų įvairaus dydžio ekranams. OpenGIS svetainė prisitaiko prie ekrano dydžio ir gerai atrodo tiek dideliuose, tiek mobiliųjų įrenginių ekranuose. Tai suteikė OpenGIS svetainei dinamiškumo, o konferencijos organizatoriams – galimybę pritraukti daugiau klausytojų.

 

Promotion - opengis in devices

 

Peržiūrėti svetainę

 

Sprendimo kaštai

OpenGIS pasirinko svetainės kūrimo ir priežiūros planą [Plano pavadinimas]. Šis planas numato svetainės pritaikytos mobiliems įrenginiams sukūrimą bei papildomą funkcionalumą. Už mėnesinį 12 Eur mokestį OpenGIS naudojasi svetainės prieglobos, el. pašto paslaugomis ir turi nuolatinį Webform specialistų palaikymą.

Susidomėjote ir Jūs, kilo neaiškumų ar klausimų? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite