Open Plan /

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Kai svarbu patraukti dėmesį

Kai turi tik keletą akimirkų patraukti dėmesį, sudominti, kai viską turi pristatyti aiškiai ir koncentruotai, interneto svetainės kūrimas įgauna kitą formą. Svarbiausia – turinys, aiškūs akcentai, profesionalumas, reprezentatyvumas. Tokia užduotis buvo iškelta Webform komandai.

Open Plan – tai platforma, kurioje pasitelkiant aiškią ir paprastą darbo aplinką, išmanius erdvinių duomenų valdymo, analizės įrankius, apjungiamos geografinės žinios ir profesinė patirtis bei suteikiamos technologinės galimybės tvariam miestų ir gyvenviečių vystymui.

Vienas iš didžiausių iššūkių kuriant Open Plan svetainę buvo laikas. Svetainę turėjome sukurti per dvi dienas. Ne tik sukurti svetainę, bet ir paruošti jos turinį: tekstus, nuotraukas, grafinius elementus. Pasižiūrėkite, kaip mums pavyko realizuoti iškeltą ambicingą užduotį per itin trumpą laiką.

Turite naują iššūki mums? Parašykite.

 

Promotion - openplan 2

Sprendimas

Open Plan dalyvavimui vienam iš startuoliams skirtų konkursų reikėjo patrauklios, informatyvios svetainės, o kartu, kad tokia svetainė būtų sukurta greitai ir nebrangiai. Sukurta vieno puslapio (angl. single page) svetainė, kuri atitiktų startuolių atrankai keliamus kriterijus: aiški idėja, paskirtis, technologinis sprendimas, komanda.

Svetainei kurti panaudota Bootstrap puslapių kūrimo karkasas (angl. framework), kuris suteikė galimybę sukurtą svetainę lengvai pritaikyti peržiūrai mobiliuose įrenginiuose. Interneto svatainės priegloba rūpinasi Webform.

 

Promotion - openplan 3

 

Dizainas

 

Open Plan svetainės dizainas pasižymi lengvumu, aiškumu, taip siekiant išryškinti pagrindinius startuolio kurto produkto aspektus. Nereikia nieko, kas nesusiję su pristatomu produktu, tačiau kartu viską, kas susiję, reikia pateikti glausti ir išraiškingai. Webform šiuos reikalavimus įgyvendino vizualiai suskaidydama turinį, išryškinant svarbiausius jo elementus. Open Plan svetainė pilnai pritaikyta naudojimui mobiliuose įrenginiuose.

 

 

Promotion - openplan 4

Peržiūrėti svetainę

 

Sprendimo kaštai

Open Plan pasirinko svetainės kūrimo ir priežiūros planą [Plano pavadinimas]. Šis planas numato svetainės pritaikytos mobiliems įrenginiams sukūrimą bei papildomą funkcionalumą. Už mėnesinį 12 Eur mokestį Open Plan buvo sukurta svetainė, kuri administruojama Webfrom infrastruktūroje.

Reikia greito sprendimo Jūsų augančiam verslui? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Baldų galerija

Šiuolaikiškas dizainas, interneto parduotuvė, SEO ir Adwords - sprendimai sėkmingam verslo augimui.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite