LociBOX /

LociBOX

Mobili aplikacija ir ją reprezentuojanti svetainė. Dizainas, paprastumas, universalumas, greitis.

Nuo koncepcijos iki rezultatų viešinimo

LociBox – tai mobili aplikacija, kurios pagalba galima paprastai lokalizuoti, tyrinėti, dalintis įdomiomis vietomis, jas kaupti kolekcijose ir visa tai panaudoti įspūdingai kelionei organizuoti ar kelionės įspūdžiams užfiksuoti. Tai buvo idėja, su kuria Webform aplankė LociBox kolektyvas. Nuo idėjos iki realizacijos nueitas ilgas kelias, kurio pabaigoje Webform specialistai sukūrė ne tik LociBOX programėlės prototipą veikiantį skirtingose mobiliųjų įrenginių operacinėse sistemose, bet ir ją reprezentuojančią interneto svetainę (angl. landing page) bei visą dizaino koncepciją.

“Tai mums buvo vienas iš įdomiausių iššūkių. Pradėti nuo idėjos ir baigti turint produktą, paruoštą naudojimui ir masiniai sklaidai” – pasakoja Webform vadovas.  LociBox projektas mums leido išplėsti savo siūlomų paslaugų spektrą mobiliųjų aplikacijų kūrimu, jų viešinimu ir sklaida internete. Ir mums tai patiko!

Turite ir Jūs idėją, bet nežinote kaip ją realizuoti? Susiekite.

 

Promotion - locibox 2

 

 

 Promotion - locibox 3

Mobilios aplikacijos sprendimas

Pagrindinės LociBox aplikacijos galimybės: pasižymėti įdomias vietas ir jas išsisaugoti, kaupti išsaugotas vietas kolekcijose, išsisaugotas vietas ar kolekcijas peržiūrėti žemėlapiuose, planuoti maršrutus ir kelionės planus, dalintis sukaupta informaciją ir jas pasinaudoti net kai nėra interneto ryšio.

LociBox vienas iš pagrindinių reiklavimų – realizuoti idėją per trumpą laiką ir ją pritaikyti skirtingoms mobilių įrenginių operacinėms sistemos (Android, iOS, Windows phone). Atsižvelgiant į kliento poreikius buvo nuspręsta mobiliąją aplikaciją kurti web technologijomis (html5 + css3 + javascript) ir tuomet sprendimą pritaikyti skirtingų operacinių sistemų diegiamoms programėlėms sukurti. Šis sprendimas puikiai pasiteisino, nes jis buvo atliktas per trumpą laiką, o galimybė tą patį sprendimą pritaikyti iškart skirtingoms mobiliųjų įrenginių operacinėms sistemoms, leido klientui sutaupyti.

Viskas prasideda nuo pirmo įspūdžio

Produkto sėkmei didelės įtakos turi ne tik jo teikiamos galimybės, bet ir tinkamas, informatyvus ir patrauklus pristatymas vartotojui. LociBox – ne išimtis. Dėl šios priežasties buvo nutarta sukurti reprezentacinę LociBox mobiliąją aplikaciją reprezentuojančią svetainę. Ši svetainė atlieka dvi pagrindines funkcijas: informacinę bei marketinginę. Tai dar vienas, papildomas vartotojų informavimo kanalas, kuriuo gali būti pristatyti tikslinė informacija vartotojams.

Interneto svatainės priegloba bei el. pašto paskyrų administravimu rūpinasi Webform. Taip mes pratęsėme bendradarbiavimą su LociBox, o LociBox galėjo būti ramūs, kad sprendimus patikėjo specialistams, kurie puikiai pažįstą jų produktą, nes patys buvo jo kūrėjai.

 

Promotion - locibox 4

 

Kaina

LociBox pasirinko svetainės kūrimo ir priežiūros planą [Plano pavadinimas]. Už mėnesinį 12 Eur mokestį LociBox  susikūrė Interneto svetainę, naudojasi svetainės prieglobos, el. pašto paslaugomis ir turi nuolatinį Webform specialistų palaikymą.

Mobili aplikacija sukurti pagal suderintą su klientu specifikaciją. Mobiliųjų aplikacijų kūrimo įkainiai priklauso nuo sprendimo sudėtingumo bei pasirinktos kūrimo technologijos. LociBox pasirinko sprendimą, kuris leido mums sukurti vieną aplikaciją ir ją pritaikyti skirtingoms mobiliųjų įrenginių operacinėms sistemoms. Tai leido LociBox sutaupyti.

Susidomėjote, kilo neaiškumų ar klausimų? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite