Pauluma /

Baldų galerija

Šiuolaikiškas dizainas, interneto parduotuvė, SEO ir Adwords - sprendimai sėkmingam verslo augimui.

Kai norisi viską pakeisti iš pagrindų

Paulumos įmonė kreipėsi į Webform su tik viena, bet didele užduotimi – “Pakeiskite viską iš pagrindų”. Daugiau nei 10 metų įmonė turėjo svetainė, kuri ne tik neatitiko šiuolaikiškų interneto dizaino tendencijų, nereprezentavo įmonės veiklos, bet ir kurią valdyti buvo tikras iššūkis įmonės darbuotojams. Kitos problemos su kuriomis susidurdavo įmonė: nuolatiniai el. pašto strigimai, mažas įmonės žinomumas internete, internetinės reklamos stoka. Vieną dieną įmonės vadovė nusprendė, kad pagaliau viską reikia pakeiskite, atsinaujinti. Džiaugiamės, kad Webform prisidėjo prie šios konversijos, kuri ne tik išoriškai pakeitė įmonės veidą, bet ir pritraukė naujų klientų.

“Webform mums pasiūlė profesionalias ir įvairiapusiškas paslaugas” – teigia Paulumos įmonės direktorė Rima Aleliūnienė. Webform Paulumos įmonei sukūrė naują baldų galerijos interneto svetainę, paruošė jos turinį, įdiegė el. parduotuvės modulį, užtikrino tinkamą svetainės, pašto dėžučių prieglobą ir nuolatinę šių sprendimų priežiūrą, administravimą. Taip pat Paulumos įmonė pasinaudojo Webform teikiamomis interneto rinkodaros paslaugomis: turinio optimizavimu paieškos tarnyboms, reklaminių kampanijų kūrimu, puslapio lankomumo srautų stebėsena.

Susipažinkite detaliau kaip mes pakeitėme įmonės veidą internete.

 

Promotion - galerija 2

Sprendimas interneto svetainei

Pagrindinis Paulumos įmonės valdomas internetinis projektas aabaldugalerija.lt. Keičiant šios svetainės dizainą buvo iš pagrindų pakeistas ir jos turinio administravimas. Vietoje sudėtingos, tik kai kurių interneto naršyklių versijose veikiančios, itin mažai stilizavimo funkcijų turinčios turinio valdymo sistemos buvo įdiegta viena populiauriausių pasaulyje, nuolat atnaujinama, turinti neribotą aibę turinio redagavimo preimonių TVS WordPress. Webform specialistai adaptavo TVS Paulumos įmonei ir sukurtam dizainui, ypatingai didelį dėmesį skirdami turinio administravimo patogumui. Svetainė ne tik pasikeitė išoriškai, bet ir tapo kur kas dažniau atnaujinama, papildoma, o tai kartu pritraukia ir dar daugiau lankytojų.

Svetainėje įdiegtas e-komercijos sprendimas, kuris suteikia galimybę itin paprastai, patogiai, valdyti prekes, jų aprašymus, kainas, keisti pristatymo parametrus, nuotraukas. Tai atvėre naujas įmonės plėtros galimybes internete.

Webform rūpinasi aabaldugalerija.lt ir visos įmonės pašto dėžučių priegloba, atsarginėmis svarbiausių įmonės duomenų kopijomis, rinkodara internete. Jokio streso įmonės darbuotojams ir nuolatinis Webform specialistų pagalba.

Peržiūrėti svetainę

 

Promotion - galerija 3

 

Transformacija

Keičiant aabaldugalerija.lt svetainės stilių buvo laikomasi taisyklės, kad tik logotipas turi išlikti toks koks buvo, visa kita turi pasikeisti. Pakeisti – nebuvo sudėtingiausia dalis, nes pirmosios svetainės stilius buvo grafiškai ir morališkai pasenęs. Sudėtingiau buvo prikelti svetainę naujam gyvenimui, t.y. užtikrinti, kad ji startuotų su išsamiu turiniu, pasirūpinti, kad jį būtų galima paprastai atnaujinti, pritaikyti turinio redagavimo sprendimus įmonės darbuotojams. Tai pasiteisino su kaupu. Įdiegus patogią turinio valdymo sistemą ir suderinus su ja naująjį svetainės dizainą, turinio pildymas, atnaujinimas tapo ne tik įmonės darbuotojų darbu, bet ir pomėgiu.

Pasikeisti, atsinaujinti, transformuotis – tai padaryti ne taip jau sudėtinga, ypač kai turi patikimus partnerius.

Prieš

Promotion - galerija 4 - 1

Po

Promotion - galerija 4 - 2

 

Kaina

Pauluma pasirinko svetainės kūrimo ir priežiūros planą [Plano pavadinimas]. Į svetainės sukūrimo planą buvo įtrauktas ne tik naujo dizaino sukūrimas, bet ir turinio valdymo sistemos diegimas, konfigūravimas, el. parduotuvės paruošimas, turinio sukėlimas. Už mėnesinį 12 Eur mokestį Pauluma naudojasi svetainės prieglobos, el. pašto paslaugomis ir turi nuolatinį Webform specialistų palaikymą.

Norite ir Jūs pakeisti savo įmonės veidą internete? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite