Libro baldai /

Libro baldai

Kai reikia paprasto, aiškaus sprendimo greitai, kai norima taupyti.

Kliento poreikiai

Libro baldai – tai aukštos kokybės medžiaginių bei odinių baldų gamintojo „Libro“ atstovybė Panevėžyje! „Libro baldai“ savo pirkėjams siūlo modernaus dizaino, funkcionalius, patikimus ir kokybiškus baldus bei puikų kainos ir kokybės santykį. Libro baldų atstovai susisiekę su Webform specialistais savo poreikius apibūdino trumpai: “mes nežinome ir nenorime žinote, kaip registruoti domenus, kas ta priegloba, kaip pačiam susikurti svetainę… norime paprastos ir patrauklios svetainės, o kartu ir el. pašto paskyrų darbuotojams.. Ir nenorime permokėti”. Tokia užduotis Webform specialistams puikiai pažįstama.

“Džiaugiamės bendradarbiavimo rezultatais su Webform. Gavome tai, ko prašėme, investuodami tiek, kiek ir planavome. Jokių paslėptų papildomų paslaugų mokesčių ir nuolatinė pagalba – tai labiausiai įsiminę Webform bruožai” – sako Darius, Libro baldai atstovybės Panevėžyje darbuotojas.

Ar Jūsų poreikiai panašūs? Susipažinkite, kaip Webform padėjo Libro baldams identifikuoti save internete.

 

Promotion - Energy to create

Sprendimas

Libro baldų atstovų pagrindinis siekis buvo neapkrauti svetainės, nepersistengti su interkatyvumu, viską pristatyti paprastai, tačiau skoningai. Libro baldai turėjo tik keletą nuotraukų ir trumpą aprašymą. Webform sukūrė paprastos struktūros, vieno puslapio interneto svetainę (angl. landing page), kurioje pristatoma pagrindinė Libro baldai veikla, kontaktai, iliustratyvios nuotraukos. Optimalumas slypi paprastume. Webform pritaikė šią taisyklę Libro baldams. 

Interneto svatainės priegloba rūpinasi Webform. Mes taip pat prižiūrime ir atliekame visus reikalingus pakeitimus, tad Libro baldų darbuotojai gali skirti savo pagrindinį dėmesį prekybai.

 

sample-librobaldai-1

 

Libro baldai internete

Dizainas

Libro baldų interneto svetainė pritaikyta daugeliui populiariausių kompiuterio ekranų, taip pat mobiliems įrenginiams. Dizainui kurti buvo pasiūlyta modifikuoti originalų logotipą, geriau pritaikant jį bendram svetainės stiliui. Mes pasiūlėme keletą savo kurtų standartinių dizaino sprendimų, o tuomet jį adaptavome Libro baldams. Tai leido mums sukurti išskirtinio dizaino svetainę taupant kliento biudžetą.

Aplankyti

 

Nuo…iki

Libro baldų atstovų vienas iš pagrindinių norų buvo negalvoti apie techninius svetainės realizacijos ir priežiūros niuansus, neužsiimti pašto serverių ir dėžučių konfigūravimu, domenų įsigijimu. Libro baldams buvo pritaikytas paslaugos “nuo…iki”, t. y. nuo svetainės idėjos realizacijos iki jos talpinamo Webform serveriuose. Webform pasirūpino ir Libro baldų domenu bei el. pašto dėžutėmis. Visa tai už itin patrauklią kainą pritaikius standartinį planą – [plano pavadinimas]

 

Kaina

Libro baldai pasirinko svetainės kūrimo ir priežiūros planą [Plano pavadinimas]. Už mėnesinį 12 Eur mokestį Libro baldai susikūrė Interneto svetainę, naudojasi svetainės prieglobos, el. pašto paslaugomis ir turi nuolatinį Webform specialistų palaikymą.

Susidomėjote, kilo neaiškumų ar klausimų? Parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite