CartoUI / 2013

CartoUI

Interaktyvi tyrimų sistema skirta žemėlapių naudotojų poreikiams analizuoti ir vertinti

Taikomosios aplikacijos paskirtis

CartoUI – tai interneto taikomoji aplikacija, skirta tirti ir analizuoti interaktyvių interneto žemėlapių vartotojų elgseną ir reikalavimus. Siekis sukurti CartoUI aplikaciją kilo dėl to, kad reikėjo naujos interaktyvių žemėlapių vartotojų tyrimų koncepcijos ir priemonių, kurios jų poreikius interneto žemėlapių funkcijų realizacijos ir naudojimo efektyvumui gebėtų pateikti matematine/statistine forma. Tai gerokai palengvintų žemėlapių vertinimą, tobulinimą, eliminuotų dažnai aplikacijų naudojamumo tyrimuose pasitaikančias rezultatų interpretacijos problemas.

Tokia mokslinė, specializuota taikomoji aplikacija buvo kuriama glaudžiai bendradarbiaujant su mokslininkais, kurie vykdė teorinius tyrimus ir specifikavimo jos reikalavimus. Pagrindinis iššūkis buvo susidoroti su GIS (geografinių informacinių sistemų) komponento sukūrimu, kuris nėra standartinė interneto aplikacijų kūrimo dalis. Rezultate sukurta taikomoji aplikacija suteikė galimybes vykdant mokslinius tyrimus identifikuoti ir analizuoti pirminius naudotojų poreikius interneto žemėlapių funkcijų realizacijai ir grafinei naudotojo sąsajai, tyrimą vykdyti per realų žemėlapių kūrimo procesą (tiesiogiai), o ne pagal iš anksto parengtus testus, veiktų savarankiškai (nereikia tyrėjo įsikišimo tam, kad naudotojas galėtų identifikuoti savo poreikius) ir nuolatos (kuo ilgiau veikia, tuo daugiau informacijos sukaupiama).

Susipažinkite, kaip buvo sukurtas CartoUI ir kreipkitės, jeigu ir Jūs turite sudėtingą, nestandartinį internetinį projektą.

 

Promotion- CUI - 1

Sprendimas

Vienas iš pagrindinių technologinių reikalavimų kuriant CartoUI – tai standartinių interneto programavimo technologijų naudojimas tam, kad vėliau produktą galėtų vystyti, administruoti bazines programavimo žinias turintys vartotojai. CartUI naudotojo sąsajai sukurti kartu su HTML5 ir CSS3 technologijomis panaudotos jQuery ir Boostrap bibliotekos. Žemėlapiams kurti panaudota Leaflet biblioteka. Serverinė dalis programuota PHP programavimo kalba, o duomenų bazei naudojama atviro kodo MySQL duomenų bazių valdymo sistema. Sukurta aplikacija turi modulinę struktūrą, tad net ir bazines žinias turinčiam programuotojui prižiūrėti, atnaujinti, tobulinti ją būtų įkandamas uždavinys.

 

 Promotion-CUI-3

 

 

CartoUI - tool for usability research of web maps

Interaktyvumas

CartoUI aplikacijai sukurta daug interaktyvių elementų, kurių pagalba jos vartotojai gali drag and drop principu kurti savo žemėlapio grafinę naudotojo sąsają. Interaktyvus suteikia galimybę išplėsti grafinės sąsajos valdymo galimybes. Sprendimas pritaikytas specifiniam CartoUI sprendimui gali būtų adaptuotas bet kokiame su grafinės sąsajos valdymu susijusiame uždavinyje.

Išbandyti

 

 

CartoUI - tool for usability research of web maps

Duomenų apdorojimas

CartoUI aplikacijai sukurtas analizės modulis, kuris apdoroja interaktyvios apklausos būdu surinktą informaciją ir ją pateikia kaip rekomendacijas, statistiką interaktyvių interneto žemėlapių kūrėjams. Analizės modulis suteikia galimybę įvairiais pjūviais analizuoti, vertinti tai, ką naudodami aplikaciją sukūrė jos vartotojai tyrimo metu.

Sužinoti

 

Promotion-CUI-4

 

Specializuoti sprendimai nestandartiniams poreikiams

Kuriant CaroUI susidurta su daug nestandartinių, specifinių situacijų, kur įprasto internetinio turinio kūrimo žinios negali padėti. Kuriant tokio tipo aplikacija reikia įsigilinti, specifikuoti, projektuoti, programuoti, testuoti. Tik tai atlikus galima tikėtis gero rezultato. Sukurta CartoUI sistema nuolat padeda interaktyvių interneto žemėlapių kūrėjams rasti jų vartotojams tinkamesnių, optimalesnių grafinės naudotojo sąsajos kūrimo sprendimų. O tai geras rezultatas.

Jeigu ir jums reikia nestandartinio, specializuoto sprendimo, parašykite mums.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite