Kartografijos centras / 2011

Kartografijos centras

Interneto svetainė mokslo įstaigai: pristatyti, informuoti, sudominti.

Šiuolaikinėms studijoms šiuolaikinė svetainė

 

Vilniaus universiteto Kartografijos centras nuo pat susikūrimo pradžios turėjo svetainę, kuri nors ir buvo informatyvi, bet ilgainiui nebegalėjo tinkamai ir šiuolaikiškai reprezentuoti studijų, trūko turinio valdymo galimybių, įdomesnių grafinių sprendimų, lankstumo, galimybių informaciją pateikti kompleksiškai ir išsamiai. Būsimi studentai jau seniai nebeieško informacijos vien tradicinėje popierinėje medijoje, žinoma, interneto svetainė tapo vieta, kuri aplankoma bene pirmiausiai. Kartu ji pirmiausiai pradeda formuoti įspūdį apie instituciją. Kartografijos centras nusprendė radikaliai pakeisti savo turimą interneto svetainę, keičiant ne tik dizainą, bet ir jos valdymo, SEO, naudotojų srautų pritraukimo ir analizės principus. Susipažinkite kaip mums pavyko tai atlikti.

 

Promotion - KC - 2

Adaptuotas poreikiams dizainas + TVS

 

Pagrindiniai uždaviniai kuriant naują Kartografijos centro interneto svetainę buvo turinio pateikimo formai adaptuotas dizainas bei patogi turinio valdymo sistema. Adaptuotas poreikiams dizainas – kas tai? Kiekviena institucija turi daugiau ar mažiau nusistovėjusią turinio pateikimo internete struktūrą. Ne išimtis ir Vilniaus universitetas bei jam priklausantys mokslo padaliniai. Taip pat Kartografijos centras turėjo papildomų pageidavimų kaip ir kokia tvarka turėtų būti kuriamas turinys. Atsižvelgę į tai pasiūlėme Kartografijos centrui sukurti svetainės šabloną WordPress turinio valdymo sistemai, kuriame turinio temas, kategorijas ir redagavimo priemones pritaikėme specifiniams turinio kūrimo poreikiams.

 

Interneto svetainė išoriškai buvo pakeista neatpažįstamai, nors kartu buvo išsaugota turinio pateikimo struktūra. Naujos svetainės sukūrimas ne tik leido išplėsti turinio pateikimo galimybes, tačiau kartu įdiegti papildomą funkcionalumą, patogiam jos administravimui, pvz. reklaminių skydų dėjimas, kontaktų formos, specializuotos formos naujienų kūrimas. Įdiegti naudotojų srautų analizės įrankiai suteikia galimybes nagrinėti kas aktualiausia lankytojas, pritaikyti, išryškinti norimą akcentuoti turinį.

Peržiūrėti svetainę

 

Prieš

Promotion - KC - 3

Po

Promotion - KC - 4

Kaštai

Webform Kartografijos centrui sukūrė svetainės dizainą ir šabloną WordPress turinio valdymo sistemos pagrindu nemokamai. Kadangi Kartografijos centras yra ne komercinė institucija, švietimo įstaiga, Webform su malonumu padėjo atsinaujinti, susipažinti su naujomis interneto turinio kūrimo ir pateikimo formomis. Webform – Jūsų interneto forma!

Esate švietimo įstaiga, nekomercinė, labdaringa organizacija ir norite susikurti interneto svetainę? Parašykite mums, mes visuomet pasiruošę Jums padėti.


Daugiau atliktų darbų

CartoCon

Moderni konferencijos svetainė ir dalyvių registracijos sprendimas

Peržiūrėkite

Lynn Group

Teisingas pasirinkimas sėkmingam startui. Įmonės veiklos pradžioje svetainė yra jos vizitinė kortelė.

Peržiūrėkite

Open Plan

Startuoliams skirta ir kuriamą produktą reprezentuojanti svetainė. Turinio pateikimas, aiškūs akcentai ir dizainas - pagrindiniai svetainės kūrimo kriterijai.

Peržiūrėkite

Dirbkime kartu

Mes prisitaikome prie kliento. Jeigu Jums reikia tik puslapio dizaino, mes sukursime puslapio dizainą. Jeigu Jums reikia interneto svetainės, mes sukursime interneto svetainę. Jeigu Jūs nenorite sukti galvos, kur Jūsų svetainė bus patalpinta, kaip veiks paštas – nesukite, patikėkite šiuos rūpesčius mums.

Daugiau apie mūsų paslaugas Neradote informacijos? Susiekite